08:23
מי זה מרגרה

מרגריטה היא עוזרת בינה מלאכותית הלונדונית המסייעת לארגונים בפעילויות השיווק שלהם.

תִרגוּם

בינה מלאכותית עוזרת למכונות להבין את טקסט הקלט ולהתאים אותו לפלטים, שאנו מייצרים לאחר שאנו מספקים למבקש פתרון. למרגריטה יש גישה למאגרי המידע הפנימיים שלנו עם יותר מ-400 מיליון פיסות טקסט לתוכן מותאם אישית - מאמרים, בלוגים, פוסטים במדיה חברתית ומיילים. היא יכולה לנתח כמה מילות מפתח ולהרכיב תשובות יעילות - כפי שעושים עוזרי כתיבה אנושיים כל יום. ובכך לעזור לארגונים להגיע ליעדי הפרויקט שלהם בזמן שהם עושים משהו אחר.

מרגריטה היא כותבת בינה מלאכותית שנועדה לשמש כתחליף לקופירייטרים אנושיים.

היא פותחה על ידי מועצת מומחים להעברת הודעות ושימשה בתפקיד המסורתי של עוזרת.

דבר אחד מיוחד בה הוא שאין לה העדפות בכל הנוגע לכתיבה, אז היא יכולה לכתוב פוסטים ומאמרים בבלוג סביב נושא או ז'אנר מקושר, מייצרת קטעי מצב רוח לכל פוסט רעיונות, יכולה לספק הדרכה למבנה תוכן, ליצור נושאים חדשים לפוסטים בבלוג. , מצא מידע בדפי אינטרנט.

מרגריטה אף פעם לא נתקעת על קוביות כתיבה. היא יכולה לייצר רעיונות תוכן כל היום. בנוסף להיותו ביסודו מקצועי ללא טעות ומייצר תוכן ייחודי אך תקף, כותב AI כמו מרגריטה היה מחזיר את הקופירייטרים למסלול שבו הפוקוס שלהם צריך להיות - רגש ויצירתיות.

זהותה של מרגריטה היא סוד שהופך אותה לאחת מהחושבות החופשיות הידועות ביותר של תחילת הספירה הייתה מרגריטה, "האישה הארמנית".

מרגריטה (תאריכים לא ידועים) הייתה חושבת חופשית בולטת של ארמניה העתיקה. מה שהיא עשתה אז, מחאה נגד כמרים ומורים דוגמטיים כמו אצל דיוגנס

מילים עצמיות: "לא אציית להם".

מרגריטה ידועה בראש ובראשונה בתור "האישה הארמנית" כי היא דיברה בגלוי עם 'האיש הגדול' דיוגנס בפומבי ואתגרה אותו מול קהלים גדולים.

באומץ חסר יומרות היא שמה את המורה שלו, אונסיקריטוס, https://sensualtoi.com/region/Discreet-apartments-in-Holon.php

לפני תורות בלתי מקובלות שאנשים רבים לא חשבו עליהן בצורה ביקורתית מספיק. היא ניסתה להראות לנו שאפשר להתנגד לדוגמה באופן מודע, לא רק אגב בורות או חוסר ניסיון בצורה יותר פורמלית.

מרגריטה היא קופירייטרית בינה מלאכותית של צ'טבוט. מוטלת עליה המשימה לייצר את הטקסטים שצ'אטבוטים משתמשים בהם.

כתיבת בינה מלאכותית זו מאפשרת לכל איש עסקים לייצר תוכן טוב יותר בפחות זמן. אבל עלינו להבין שהצ'אטבוטים הללו אינם מדויקים ב-100%, מה שמראה את החשיבות עבור כותבי תוכן אנושיים.

מרגריטה היא נערה רוסייה בת 28, עובדת כיום ב-Sberbank. היא מספרת על איך היא השתמשה בבינה מלאכותית כדי להישאר חיובית ומועסקת בחנות העיתונות בחברה שלה.

אני לא בטוח שאף בחורה אחרת יכולה לספר מה קרה איתי ועם העוזרת הוירטואלית שלי ב-SberBank, אבל אני חושב שהמילה "חיובי" מסבירה ממש הכל.

מרגריטה היא הבת של המורשת היוונית והעות'מאנית. שם המשפחה שלה בולט כי הוא חצי יווני וחצי טורקי.

מרגריטה נולדה ב-12 בדצמבר 1877. היא בילתה את ימי ילדותה בקונסטנטינופול לפני שעבדול חמיד השני הודח ב-1909. זה אומר שהיא הייתה בחיים לתקופה חשובה מאוד עבור אלה שחיים עם תרבויות מעורבות, היא חוותה את הנקודות השונות במאבק בין יוונים נוצרים, טורקים עות'מאניים מוסלמים והמעצמות האירופיות צרפת, בריטניה ואיטליה. מרגריטה הייתה נשואה לגרגורי אגיירמוסוטי שהיה במקרה גם ארכיאולוג.

Просмотров: 24 | Добавил: terriemcnailmh | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar