00:37
תנוחות נוחות במין: תשע ביותר כמו כולם הוא אומלל, נוח תנוחות

חלק מהאנשים רגילים להביע, תנוחות המין העצלנות ביותר מתאימות מאוד לבוקר מִין. זה יותר חושני משתנה כמה lyrichness. לכוון את תשומת הלב לעובדה כי מין בתנוחה על הצד מספק את המינוי הגדול ביותר לשותפים קטנים כמויות של תנועות. ידיים רופפות מותר ללטף אחד את השני, גם את היציבה מספק את היכולת לנשק כל סנטימטר גוף שותף. זה ברור ש נותן לו את ההנאה הגדולה ביותר.

גם הם מתאימים למדי סקס אחורי. סקס, בדרך כלל, עשוי גומי, הם יותר נוח מאשר רגילים הם לתקן את הגוף טוב יותר.סקס בצד הוא איך להזדקן, קלאסיקה מבוטל הישן.

1 סקס עם כרית 2 סקס קלאסי 3 לינג בפנים 4 תנוחה מיסיונרית עם רגליים מורמות לַחֲצוֹת 5 שישים תשע בצד 6 כפית 7 דוכן Doggi 8 כפות plarnibrate 9 כפות עבור אנאלי 10 תנוחות עבור נשים איטיות 11 סיכום

לא מספיק מי יודע את העובדה שכמעט כולם משתמשים במין בצד כמו הקדמה מול המין הראשי. עם כל זה מעבר מאופן שבו אנו מביעים, תנוחות צדדיות לפוסטים אחרים של מין, לשים את זה בעדינות, עובר ללא הפרעות מקדים.

סקס עם כרית

כרית המשמשת למין. השיטה הזאת מסייע להתנסות כיצד לבוא לידי ביטוי על ידי פשטידות קונבנציונאלי. בשביל זה, זה אפשרי, בסופו של דבר, להשתמש כמו, כפי שרובנו מתייעצים, כריות רגילות ורדייני מין מיוחדים המיועדים ל תענוגות אהבה. דבר זה עוזר לבצע חוויות שונות.

לדוגמה, רפידות מין נועדו יותר להרים מאוד את הרגליים במהלך, כמו הרבה מאיתנו מתייעצים, משחקי אהבה.פריטי תוכן שותף משפיע איטי, סקס בצד הוא גם לא אפשרות רעה.

תחזוקה של גברים עשירים - המשימה קשה מבחינה נפשית. האנשים העשירים של ישראל לא טרחו בפומבי להראות נשים וילדים. זה חסכוני יותר לבחור ליסר, אשר ידגיש את הרמה ויהיה חברה יפה.

זה טוב מאוד להדגיש את העובדה כי הדבר העיקרי בתנוחה זו נינוחה לא נתן לבסוף שותף להירדם על זה צריך תשוקה ורגשות.

סקס קלאסי

רגל רגליים מסתתר בין הרגליים של השותף. נראה שזה יותר טוב להרגיש את כל התנועות שלו.יציבה זו היא לגמרי, באופן כללי, מתאים למיניות חובבים קֶצֶב.

פנים אל פנים

הגברת פונה אל השותף והוא חודר לה. ל חפש את החדירה זווית רלוונטית של הגברת יכול לזרוק רגל על ​​השותף או לזרוק כרית מתחת לרגליים. אינטימיות תנוחה מסופקת על ידי מבט "עיניים בעיניים" וללחישה עדינה (או מלוכלכת), כפי שאנו מתייעצים בארה"ב, אוהבי באהבה במהלך, כפי שנהגנו לקרוא, מינית משחקים.

תנוחה מיסיונרית, כפי שכולם מובנים, רגליים מורמות Cross4

עם יציבה זו כדי להבטיח חדירה עמוקה ביותר הגברת זורקת את שתי הרגליים על הכתפיים לשותף. עמדה זו נחשבת בדרך כלל יותר רגוע לדריאתר. עוד תנוחות vareanta של סקס עצלן הוא לַחֲצוֹת. עמדה זו מורכבת העובדה כי השותף, בסופו של דבר, טמון בצד, ואת הגברת נופל על הגב בכיוון בניצב לשותף. עם כל המיקום הזה אתה יכול להסתכל לתוך העיניים שלך אחד לשני ולשתף ליטוף. לכוון את תשומת הלב לעובדה כי אוהבי צעצועים סקסיים יאהבו את ההזדמנות בתנוחה זו לשימוש צעצועים סקסיים לצבירה הדגבית.

69 על Side69

אפשרות נוספת כמו אנשים משמשים להביע, סקס עצלן על חשבונות הצד עבור תנוחה של שישים תשע עבור אוהדים של סקס אוראלי. בתפקיד זה, הסבלים מרגישים מאוד בנוחות ולקבל יותר כמו רבים באים לידי ביטוי, רגשות חדים. בתנוחה זו, גם בכלל, אולי בשימוש שונה, כמו רבים באים לידי ביטוי, צעצועים סקסי. הם עושים הרבה לפשט את התהליך תענוג מיני.

כפות 5

האיש נופל על גבו, והשותף נמצא גם הוא בחזרה על זה על זה. לרגשות חריפים יותר וחדירה עמוקה ביותר פרטנר כך לדבר יכול להתמודד עם הרגליים יחד. אין ספק, ראוי להזכיר את מה שהגברת הקטנה תוריד את רגליו למטה הדגדגן שלה יהיה לגעת בחבר. אולי העובדה שאתה יכול, זה הפך, לסנן את אצבעות השותף חומר סיכה ולבקש ממנו ללטף את השותף בצד הפנימי של הרגליים זמן משחק מיני.

Doggi Style6

שותפים שכבו בצד, הגברת מוזנת קדימה ומעוותת בתנוחת העובר. עמדה זו צריכה להיות דומה לתנוחה "כלבלב"?סגנון "עם ההבדל היחיד כי במקרה זה השותפים שקר. אין צורך יכולות אקרובטי מיוחדות משלו ולעשות שלא יתואר שלושה, זוהי היציבה המושלמת, שבהן שותפים מרגישים, איך כולם יודעים את הגבוה ביותר מתקרב זה לזה. יש צורך לומר כי השותפים לא רק לישון בנוחות, וטוב יותר פשוט לעסוק במין עצלן. כולם יודעים כי בתנוחה כזו לא צריך להחיל מיוחד מאמצים בכל אחד מהשותפים, וגם בו היטב וללטף בנוחות את הדגדגן נשים.לעומת תנוחה אחרת בצד, עמדה זו היא יותר Intiantna.

כפית כפית 7

ואכן, הרגל העליונה של השותף נופל על השותף הירך. נראה שזה לא היה מפתיע, אבל הוא בתורו מכניס יד על הנשים הירך ועוזרת לה לעבור לקצב איתו. עבור חדה רגשות יכולים להיות קרובים יותר לקיר, ולנוח בו, איך כולם נמס, יד. זה יספיק סקס הוא אפילו יותר כמו שאנחנו מדברים איתך, מגניב.

כפות עבור אנאלי 8

Pose של "כף" הוא מאוד נוח עבור סקס אחורי לעבור. זֶה הוא מוסבר על ידי העובדה כי במהלך השותף שלה לא רושם על הגברת במשקל הגוף שלה. בסיסי עם כל זה לא לשכוח את ההכנות המוסמכת לתהליך. הנה אנחנו מדברים על מידה חזקה של עירור ושימוש של סיכה מיוחדת. נאהבים סקס קיצוני, באופן כללי, יכול גם לקחת ויברטור במיטה.

מתאים למין האחורי והתציבה הבאה שבה הגברת שוכנת בצד, מכופפת את רגליו בברכיים ומונחה על היד המעוותת מַרְפֵּק. גבר במהלך המין הופך להיות שותף בגב ומרווח נרחב סָמוֹך.

כוריאנט של יציבה זו, אפשר לשקול את היציבה שבה הגברת נופלת על הבטן, מכופפת רגל אחת ומרים את האגן. גברים הופך לה חזרה ומפיץ את רגליו לרווחה.

בישראל, אין מקום חופשי לדעות קדומות אם המילה באה לתרגיל בשירות ליווי. לאנשים המקומיים יש סטנדרטים מוסריים גבוהים. כולם מבינים את זה, בתורו, esquitenant רק רואה את הלקוח במקרה, מבטיח את השיחה ואת מודל ליווי של מחלקת VIP ישמש אינדיקטור למצב.
נערות ליווי בחיפה

אולי העובדה עם כל זה מובטחת על ידי העמוק ביותר חָדִיר.

להוות לנשיי נשים

תנוחות עצלות עבור הנשים הן נוחות מאוד במקרה זה מתי הגברת היא איטית. ראוי לציין כי זה כמעט לא הכרחי במצב זה, באופן כללי, לעשות מאמצים במהלך המשחקים המיניים. כמובן, כולנו יודעים היטב שכל מה שצריך זה יירגע ותקבל הנאה. עם כל זה, האיש יכול ללטף את הדגדגן ואת הישבן במהלך יחסי מין שותפים.

סיכום 10

סיכום אנו יכולים לומר בבטחה כי סקס בתנוחה בצד היא האפשרות המושלמת עבור נשים בהריון או נשים אשר מרגישים בזמן של סקס קצת איטי. בעמדות צד, האיש מתוח, ו השותף, להיפך, יש זכות להירגע.

כדאי לבדוק את העמדות האלה כדי להבטיח בניגוד משחקים מיניים של שותפים, זה יהיה גם לעשות סקס בלתי נשכח זוג לעולם לא כוויות זה לזה.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות כדי לפתור קשיים בחיי מין.

בחיים אינטימיים, יש צורך להיראות להביא עושר, ניסוי, כל הזמן לנסות חדש וללמוד משהו. אבל יש רגעים שבהם אתה רוצה לקיים יחסי מין בתנוחה נוחה מאוד ו -100% כדי ליהנות מהפעולה, ולא לחשוב, לא משנה איך אתה נופל או לא לעשות שותף. אהבה שמחה לא דורשים בקשר יכולות אקרובטי והכשרה גופנית מיוחדת! האם יש לך יחסי מין, כך שהיית נוח. שלח תשומת לב לעובדה שבחרתם חל על שתי התנוחות ולקבל הנאה מקסימלית זה מזה! ואת עמדות מורכבות וטכניקות כואבות לעזוב על האפשרות כאשר יש מצב רוח שובב.

Просмотров: 54 | Добавил: terriemcnailmh | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar