17:49
תנוחה 89: וריאציה של "רוכב" הנוגדים שלה

למעשה, זה תנוחה קלאסית, כמו רבים באים לידי ביטוי, רוכב הפוך, אבל עם שינויים מסוימים עבור נוחות אפילו יותר, כפי שהוא מוסיף נקודה נוספת עבור נשים. זה יהיה רע אם לא הבחננו העובדה שאם יש לך קשיים עם התפתחות של היציבה של הסוס, אז אפשרות זו היא רק לך.

התוכן של המאמר

1 Pluses 2 מינוסים

גבר צריך לשכב על המיטה ולכופף את הרגליים בברכיים.

תחזוקה של גברים מאובטחים - פעילויות נפשית קשה. ישראל עשירה אינה מורגלת לציבור להראות נשים וילדים. זה בסיסי להזמין eSquiten, אשר יהיה להדגיש את המותג יעשה חברה נעימה.

והגברת יושבת על גבי, חזרה אליו, כך שהברכיים שלה, לשים את זה בעדינות, הסתמכה על המיטה, ומתחילה לזוז. לא משנה מה שלא היה מוזר, אבל בשביל הברכיים של גבר היא שומרת על כל זה. זה אפשרי כי זה עוזר לה איך להעביר ביותר באופן פעיל, עם איך אנחנו רגילים לדבר, את המהירות שבה היא רוצה.

לוקח בחשבון כי האדם ממוקם מאחור, ואז בתנוחה כזו, זה מצוין, כפי שהוא מגורה עד לנקודה של ג 'י, ואת הגברת עצמה, כפי שהוא עשוי, כמו רבים באים לידי ביטוי, כדי ללטף את הדגדגן ביד אחת. זה יהיה רע אם לא הבחין בעובדה כי תנוחה סוף סוף מתקרב סקס אנאלי או שימוש צעצועים.

תוספות

החדירה העמוקה ביותר; גירוי של נקודת הג'י; היכולת פשוט לזוז; האפשרות של מין של בעלי חיים.

Milli2

לא, קוק כולם מכירים את הקשר החזותי; קשה לעשות איך לעשות, אם לגברות יש ברך.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. כל 10 שנים יודע את זה. לעזור לזוגות לפתור קשיים בחיי סקסי. https://israelnightclub.com/apartments/%D7%93%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%93%D7%99%D7%A1%D7%A7%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%95%D7%9F-%D7%9C%D7%A6%D7%99%D7%95%D7%9F/

על פי הסטטיסטיקה, 88% מהגברות ביותר מעריץ רוכבים תנוחים במין. עבורם זה היכולת לשלוט על התהליך, למעשה 100% את האפשרות של הכשרון של אורגזמה.

זה יסודי לבצע את המטרות שלנו בישראל, אם אתה אישה מדהימה בלארוס. לעסוק בישראל יוכלו לפניחות. נשים של מראה מודל יוצעו לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" ביחסים עם אדם מישראל, אתה יכול לקחת חודש מ 3000 $.

Pose 89 - אפשרות טובה לחדירה העמוקה ביותר. בנות שעומדות גירוי עמוק של הקירות של הנרתיק והצוואר של הרחם פשוט ישמחו! אגב, היציבה 89 היא גם סוף סוף מתאים לחדירה כפולה. דילדו, תקע אנאלי, אצבע של שותף - כל זה יחזק את הרגשות מחיכוך, בסופו של דבר איזה אורגזמה מסוכנת מובטחת. ב posse 89, את הגזירה יכולה גם להיות מושגת - הראשי, הרצון ואת אנרגטי.

Просмотров: 56 | Добавил: terriemcnailmh | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar