23:22
מובטחת דרך לספק גבר

עבודה בתחום הפנאי, יהיה לך זמן לבלות עם הרבה גברים מעניינים. הסוכנות המלכותית מוסיפה מגוון של נציגים מיניים חזקים וכל אחד מהם יש שאילתות בודדות. באינטרסים ובאינטרסים שלך, כך שלאחר הפגישה של האיש מרוצה מכל החזיתות - הוא חייב לתהות ולמנוע איתך, ורק הוא רוצה לחזור על הערב ולבחור אותך שוב בתור חברו שוב. אולי אפילו קבוע.

אבל איך למצוא דרך לעבודה בבקשה כל הגברים בכל פעם? ואין שיטה כזו. כלומר, אין הוראה ברורה על הסוג "תגיד את זה, מביט שם, קום, תעשה את זה, אז - זה". למרות קבוצה פשוטה למדי של תשוקות וצרכים, עליך לפעול בנפרד בכל מקרה ולקבל ערבות כי אדם יישאר מרוצה, אתה יכול רק ללמוד לנחש תשוקות ולהתאים את טמפרמנט הלוויין. זה הסוד העיקרי - לנצל את האינטואיציה הנשית ואת התובנה, אז אתה מצפה הצלחה!

איך להבין את הרצונות של גבר

לרוב, להישאר לבד עם בחור, כדי להבין כי הרצונות שלו אין מה לעשות בכלל. נשים אלה הן כולם מסתוריים ודורשים ללמוד - האיש פועל ישירות, בבירור ויוצא כמו טנק. ואת הטיפים הבאים יעזרו לך לנווט במהירות במצב ולא לקלקל את הערב:

 • לכבד את פעולות ההדדיות. המשימה של אישה היא להיות השתקפות של השתקפות של בן לוויה שלך: כלומר ביישן, כאשר הוא פועל בהחלטיות, או להיפך, לעשות את כל זה בעצמך, של 'הוא החליט לבטוח בך.
 • פחות הנחיות! גברים לא אוהבים כאשר הם אומרים איך לעשות ומה לעשות. להגיב על הפעולה הנכונה באישור הקריאה ולעודד התנהגויות - אתה יכול, אבל לציין ישירות, לומר, "לעשות את זה" - זה בלתי אפשרי.
 • במילים אחרות, לא לקחת את היוזמה בידיים שלך אם יוזמה זו אינה מעבירה טקסט ישיר או פעולות מפורשות. סקריפט אידיאלי - אם אתה לומד את השותף לפני שמצא את עצמך איתו לבד. לדוגמה, על פי שיחות מדויקות מראש, או אם הערב שלך מתחיל ללכת או בביקור במשותף לאירוע.

  סוד שביעות הרצון של האדם הוא שהאישה תואמת את הרצונות והמזג שלה. הוא אוהב נשים בטוחות ומכרעות - להיות כזה. כמו להיות כפוף לו - ובכן, זה התפקיד שלך היום. וזה לא אומר שאתה מאבד את הזהות שלך: במצב, אתה יכול להישאר ולהביא נקודת מבט משלך של התפקיד הנדרש!

  וגורם יותר

  יש עוד רגע המשפיע אם אדם יהיה מרוצה מהפגישה איתך. גורם זה נקרא על ידי מילה פשוטה - עניין. אם, במהלך התקשורת, אדם ירגיש את העניין ולהבין כי אתה באמת מקבל את ההנאה של החברה שלו, זה חשוב, אתה יודע אטרקציה פיזית אמיתית בשבילו, הכל יהיה בסדר, ואתה תמיד תפגוש את האיש הזה ולבלות הרבה ערבים נפלאים! https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%91%d7%aa-%d7%99%d7%9d/

  Просмотров: 128 | Добавил: terriemcnailmh | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  avatar