17:06
מן הספינה אל הכדור: Nastya מ חרקוב

ברכות לכל הבנות ששמו לב לעבודה בתחום הפנאי והלוות. אני רוצה לחלוק איתכם סיפור על ההיכרות האישית שלי עם אתר עיסוי.com ולעבוד kurtizan. אני אגיד לך קצת על עצמי לפני שהפכתי לווילון.

שמי הוא Nastya. אני גר בחרקוב ושם גם סיים את המכון עם סימנים טובים. עם זאת, למרות נוכחותו של דיפלומה, היה לי קשה למצוא עבודה בתנאי עבודה מקובלים. כפי שניסיתי, אבל כל המאמצים שלי היו אמורים לסבול כישלון.

החברות שלי שיכנעו אותי להפסיק לחפש עבודה בתשלום גבוה ולהשתמש בעובדה שכל נערה זמינה. עם זאת, לא רציתי לעשן את עצמי על הדירה שלי, כל הזמן להימנע בוטיקים אופנתי, לשמור על מוצרים וכן הלאה.

רציתי חיים שונים לגמרי. רציתי להתלבש בבגדים אופנתיים, לאכול במלואו, לנוח את המלונות הטובים ביותר, נהנה במועדוני לילה. אבל זה נראה לי באותו זמן אושר בלתי אפשרי, ואת החיים שלי סביב אותי שימשו כל מקרה חיובי להוכיח את זה.

לכן, נאלצתי לבצע עבודה משעממת עם שכר קטן ולהיות תוכן עם גמול דל, שעדיין לא היה לי לשלם חובות רבים אליו הייתי צריך לנקוט בתקופת החיפוש.

למרות שהכל הלך לסאני, אני עדיין בר מזל, ומצאתי לעצמי את העבודה שהפנתה את חיי מרגלי. זה היה מזל אמיתי ואושר אקסיוני בשבילי.

נתקלתי בטעות באתר עיסוי.מי, מי מיד תפס את תשומת לבי ומלא השראה. זה היה אתר לתעסוקה של בנות בתחום הפנאי והלווה. תודה לו, אני מיד העריך את היתרונות של עבודה על ידי Kurtizanka וסיפק להם את כל המידע הדרוש על עצמך. הגשתי לתהליך זה עם כל האחריות, כי הייתי מודע לכך שסיכוי כזה לא יכול להיות.

אחרי יום, קיבלתי תגובה שבה למדתי שהאתר מוכן לקחת את התעסוקה שלי. הייתי המום מהחדשות האלה, אבל לא הייתי מבולבל ומיד אמרתי את כל תנאי העבודה. נדהמתי שהאתר היה מעוניין בתנאים הטובים ביותר של העבודה בשבילי, אשר לא נפגשתי בכל משאב רשת אחר, ומבחין, היה הרבה. https://www.israelxclub.co.il/girls-cat/%D7%93%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%93%D7%99%D7%A1%D7%A7%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%95%D7%AA/

כאשר קיבלתי עבודה, סופקתי עם דיור שעבורו אני לא צריך לשלם. זה היה בשבילי חלומות, כי תמיד חלמתי לחיות לבד, אבל דירות להשכרה תמיד דחף אותי מהמחשבה הזאת.

בזכות עבודתו של הקארטיסנק, כל התשוקות שלי מומשו. התחלתי להירגע עם חברים במועדון, להתלבש בבגדים המיועדים ולבלות את הלילות בבתי מלון הטובים ביותר.

מה טוב הנערה יכולה לחלץ מאתר עיסוי.com?

כל זה לא יהיה ללא עזרה של עיסוי האתר.Com, שיש לו מספר יתרונות:

 • נותן לבנות את תנאי העבודה הטובים ביותר בתחום הפנאי והלווה;
 • יש את כל המידע הדרוש על העבודה של הווילון;
 • היא הופכת את התעסוקה בנפרד, כלומר, גישה אישית מוחלת על כל נערה;
 • אתה יכול להיות בטוח של אמת של המשפט, לא משנה כמה זה רווחי נראה.
 • לכן אני מייעץ לכל הבנות לעשות קריירה עם וילון עם עיסוי.com. בזכות המשאב הזה, תוכלו למנוע מכשולים רבים ובעיות המוזרות לתחום הפנאי והלווה בשלב הראשוני.

  במשך כמה שנים של עבודה, נפגשתי עם הרבה חברים ואנשים אופקים, וזה רחוק לא מספיק בשבילי. תודה לחברים, ביליתי ימים רבים ולילות ביהנים בלתי מרוסנים, שכן כולם לא היו פחות מבחינה כלכלית ממני.

  יתר על כן, על עיסוי האתר.שלמדתי על התקנות החשובות של הפיתוי, שאיפשר לי לכבוש כל אדם לפי שיקול דעתו. אני יכול להצית את האש של תשוקה באדם, ולאחר מכן הוא היה מוכן לכל הקורבנות. כמו המיומנות רכשה בעבודת הווילון, רכשתי מגוון רחב יותר של אוהדים, אשר לעתים קרובות היה נושא של קנאה עבור נערות רבות.

  במקרים רבים, בין לקוחותי היו אנשי עסקים, הבעלים של חברות, בוסים ורבים אחרים בעלי השפעה. כולם פשוטו כמשמעו סובנו אותי, אז זה לא מפתיע שקיבלתי תגמולים במזומן מוצק מהם. אם תוסיף להם משכורת, תקבל כמות משמעותית של כסף. לכן, לא להיות מופתע כי הווילונות במשך 3-4 שנים לקנות את עצמם עם מכונית ודירה.

  במשך כל שנות העבודה, אני לא מתחרט על קרוב יותר, כי בעבודה אחרת לא יכולתי לחלום על חיים כאלה. כל העובדים היומיומיים חדלו לקבל ערכים בשבילי. לעתים קרובות הרגשתי במסעדות המתוחכמות, קניתי אוכל מוכן, הדירה ניקה פעם בשבוע - זה היה מספיק בשבילי. כל שאר החששות נועדו להיעלם מהחיים שלי.

  אז אני באמת רוצה את כל הבנות להבין את עצמך וליישם את החלום שלך, משהו שווה את זה. כמו הדרך, אני ממליץ לך לפנות לעזור לאתר עיסוי.com. אם יש לך ספקות ואתה עדיין לא מוכן לעבוד בתחום הפנאי ואת ליווי, ואז לזכור את כל היתרונות של העבודה על ידי הווילון. אני בטוח שזה יהיה מספיק כדי לשכנע את עצמי.

  אני רוצה להזכיר כי עובדה חשובה כי מסזקהקה.Com המקום המפורסם ביותר למצוא עבודה בפנאי. זה מציע כי בזכות המשאב הזה, בנות רבות כבר הצליחו להבין את עצמם על שדה זה. ביניהם יכול להיות גם, ללא קשר למראה שלך וגיל. לכל נערה יש מקום משלה במלווה שאתה יכול לקחת ואתה.

  כיום, אתה מוצא עבודה מתאימה לילדה קשה במיוחד, ואפילו נוכחות של דיפלומה של השכלה גבוהה, כפי שכבר היית משוכנע בדוגמה שלי, לא נהנה. לכן, טובה של מסזקהקה.Com קשה לזלזל.

  Просмотров: 399 | Добавил: terriemcnailmh | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  avatar