00:38
כללי התנהגות לתכנים שנמצאים עם איך אנחנו רגילים לומר גברים נשואים

לא כל אישה יכולה להישמר. כמה חושבים שאתה רק צריך להיפגש עם מיליונר וכיצד ליהנות מה אתה חי. אבל זה לא לגמרי כך. תארו לעצמכם עובדה אחת, כי דברים עם חסות הם לא אותו דבר שהדברים עם איך אנחנו מביעים, האדם הרגיל שנבנו על אהבה ואהדה. כאן הכל קשור על מרכיב החומר, וכיוון שרובנו התרגלו לומר, אם כן, מעת לעת, עם זאת, זה יהיה צריך לשים עם העובדה כי קדוש הפטרון הוא לא כל כך עדין וחיבה כמו שאני רוצה. זה מאוד רוצה להדגיש מה לקוחות המעמד נשואים. במקרה זה, יש להזכיר את העובדה כי במקרה זה, יש לדעת איך להתנהג כראוי, כך נציג הרצפה חזק היה פחות שבירה, ואת העסק שלך, לשים את זה קצת, הביא רק איך אנשים היו רגילים להביע, רגשות חיוביים.

אל תשאל שאלות מיותרות

אם האיש עצמו לא, לשים את זה בעדינות, הוא יודע על המשפחה שלו, בן זוג וילדים, אז אתה לא צריך להגיד כדי לענות אותו על ידי אתית. שים לב שאתה יודע פחות, חזק יותר לִישׁוֹן. מהו המידע הזה בשבילך בכלל? אז גברים כל כך אמרו מבורך מחדש. מה אם אתה פסיכאנים ואתה תחליט איך לעשות שערורייה, אמר כל הזוג. זה אף פעם לא רע, באופן כללי, להגיב על אשתו, גם אם הוא נוזף על המזג הזועף. אתה כל הזמן מחויב להיות ניטרלי על זה. ואכן, זכור כי המעמד הרשמי שלה, ואתה רק לספק שירותים עבור כספים, ולכן, להסתכל מאחור.

אל תספר לאף אחד על היחסים עם חסות

תוכן חכם לעולם לא יהיה, לשים את זה בעדינות, מרפרף על חבר כזה או אמא. זו לא האופציה כאשר על "האושר שלך" שלך חייב להיות אמר לכל העולם. כמו שאומרים, האדמה עגולה, וכפי שנהגנו לדבר, אז אתה יכול סוף סוף סוף סוף יהיה לך היכרות משותפת. אם מישהו מסיבה שלישית, לשים את זה בעדינות, יגיד את בן הזוג של סיפור האטה שיש לו עניינים בצד, שניכם יהיו קשיים יותר. זה אפשרי, אבל, החסות יכול מאוחר יותר לעשות ספונס עם אשתו, אבל אתה תצטרך, לשים את זה בעדינות, מתחיל הכל ב Pona ולמצוא עוד אדם.

אל תתחיל את הנושא על הנישואין

אם אדם כבר נשוי, אז לא כל כך לדבר צריך לנסות להוביל אותו מהמשפחה. זה יהיה רע אם לא היינו שם לב לכך שאם יוכל או תלך, זה היה מזמן התגרשו, אבל לא מצא את התוכן לעצמי, כך שזה יהיה, כדי לספק את הצרכים שלי. אם נציג הרצפה החזקה, כפי שהיה, היה, כפי שכולם יודעים, מצב כזה, אז, קרוב לוודאי, בשבילו זה איך הנושא הלא בריא הוא. שים לב, ולכן אין צורך, סוף סוף לשפוך שמן לתוך האש, ולבסוף, רמז, כך שזה יהיה טוב לו, לשים את זה בעדינות, להתגרש אשתו ולהתחתן בשבילך. כמובן, כולנו יודעים היטב מה ניתן להשיג את השאלה רק, כפי שכולם יודעים, התגובה השלילית הראשונה. אתה חייב לומר שאתה מסתכן סוף סוף להישאר בכלל בלי גבר, כי אם הוא ייהנה שאתה רק מטרות רק לנישואין, זה במהירות להתלהב אליך. תעריך את מה שיש לך. ואכן, אתה יכול ליהנות איך להגיע, חיים עשירים וללא חותמת בדרכון.

שאלה על הארגון של בילוי איך היית צריך לקחת את עצמך

מפגש, כמו הרבה של EZA הוא כל הזמן אומר, חסות נשוי, יהיה לך גם בקר, גם לקחת כרטיסים לקולנוע או על ידי המטוס, כי אדם לא יכול לעשות את זה בשל העובדה שהוא יכול לשלוט, לשים זה בעדינות, בן זוג, חברה או חמותה. גם אם יש לו מזכירה, הוא אפילו לא יפנה לבסוף את רכישת כרטיסים לשניים, כי במקרה זה זה יהיה מודע לכך השף שלה, בסוף, זבובים איפשהו לא אחד לא אחד. מסעדות במסעדות, לקחת כרטיסים לאירועים, לקחת סיורים - כל זה נופל על הכתפיים של התוכן. זה שווה ללכת לפשרה הזאת, כך שאשת הפטרון היו פחות צרות. ברור, כל הרכישות יהיה סוף סוף על חשבונו, כי אתה רק צריך לנהל את הפעולה.

כל הזמן להיות מוכן לפגוש

בדרך כלל, אם אדם נשוי, הוא, לשים את זה בעדינות, מנסה ליישם כל שעון חינם לראות את התוכן. אף אחד לא מוכן לעובדה כי, כפי שרובנו התרגלו לדבר, האהוב עליך יכול לשרוף איך אנחנו רגילים לומר, לפחות איזה רגע. מעת לעת, החסות פשוט הכרחי כדי להישאר ליד, כמו רבים באים לידי ביטוי, הגברת כי הוא מודע לכך, לקבל חלק של ליטוף ורכות ושוב ימשיך לעניינים. במהלך הפגישות האלה, אין לך שום דרך אחרת, לא, כמו אנשים רבים חושבים, לא, לא נותנים שום דבר. באופן כללי, לא לצאת למצב הרוח, אחרת זה יהיה גם במהירות לעלות כי לא תתמודד עם התחייבויות שלך.

אל תשאל תשומת לב

זה הכי הרבה, כמו אנשים רבים חושבים, טעות תכופה של התוכן, ובכלל, כל הנשים. נציגים כמו מגדר חלש צריך כל תשומת לב גברים היו סוף סוף מרוכזים רק על שלהם. לקחת בחשבון את העובדה שאתה לא גברת גדולה בחייו, ולכן, הם אומרים שתמיד תהיה במקום השני. אין להכריח את התחזוקה סוף סוף לשבור בין כמה מאיתנו אומר כל הזמן, ואת בן הזוג. שים לב שזה יהיה רק ​​מלחיץ לו. לשמוח כפי שזה היה שאתה לא מבקש הרבה תמיכה כספית.

מעת לעת, הבנות הן נבוך כי פטרונים לא נותנים מתנות ופרחים, לא להראות את שאר סמלים של תשומת לב, אבל רק לתת כספים. יש צורך להבין כי אדם נשוי לא יכול, לשים את זה בעדינות, לקצב עם זר של 100 ורדים לאורך הרחוב, כי זה יכול סוף סוף לכעוס וכולם לספר לבן הזוג. אותו כותרת מהפרח, אפשר היה ליפול במכונית, ומאוחר יותר אשתו תראה אותו והכל יהיה סוף סוף לעטוף את השערורייה, גירושין ורכוש. יש צורך להבין שהגברים הנשואים מחוברים בידיים, וכפי שהיינו מדברים, אז לא תשאל אותו יותר ממה שהוא מסוגל לעשות. זה הולך טוב, ללכת לקנות בעצמך זה זר מצער, כי בפאמור הוא לא, זה התחיל להיות נעלב.

דבק אלה כאילו כללים רגילים, אתה לא רק להגן על עצמך מנקמה בן הזוג הקנאי, ואתה תוכל להקל על החיים שלך לתואר שלך. משמעות עם מרווח - קשה, כולל מוסרית, אבל לאנשים יש, איך להתבטא, תקריות חיים שונות. לא לספור איך כולם אומרים, את הגברים במשחק הנישואין, בדרך כלל, אבל עם כל זה הם דורשים פחות תשומת לב, כי הם עצמם לא יכולים לבסוף לבסוף עם התוכן, כמו רובנו משמשים לדבר, הרבה זמן. נערות ליווי בחיפה

Просмотров: 64 | Добавил: terriemcnailmh | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar