18:20
5 סובייטים למין, כך שהוא לא סולח לך

כל גברת נחמדה לשמוע מאדם שמין איתה היה בלתי נשכח. אבל לא כולם מצליחים להראות את הטייס הגבוה ביותר, ולעתים קרובות הקנאות טוב יותר טוב ילדה מתונה שאינה מסוגלת אפילו לנשק.

מקצועי מסלמה רוצה לעבוד עם עשיר בישראל. הם בהחלט לא מעודדים ועדינים. אבל עכשיו זה לא רגעים שימושיים אחת בעת עבודה.

קרא בסעיף 5 של טיפים על איך לכבוש משלך נבחר אחד במין לנצח ללכוד רגעים נעימים בזיכרון שלו.

התוכן של המאמר

1 5 סובייטים מיניים

5 מין חינוך טיפים 5

ודא שזה נוח בשבילך

כדי כי סקס הוא ממש נוח ומהנה, אתה חייב ללמוד את עצמנו, להבין שזה מביא הנאה בשבילך למצוא את מה שסיבל. זהו הצעד העיקרי, אשר לעתים קרובות מבצע את הנקודה העיקרית בבניית יחסים אינטימיים בריאים.

הידע של הרצונות שלהם ואת הצרכים הוא כי כליל, אשר מושך על פני השטח של שותפים clamped ו הבקיע. בנוסף, עבור שניכם יהיה קל יותר לעבור עם תפריט סקסי.

מה עוד הוא ביסודו של סקס נוח? כמובן, ריהוט. ואני לא מדבר כרגע על הפנטהאוז מפואר או על החוף על גואה. די הצבת הנרות, למרוח את העור עם שמנים ארומטיים, לארגן תאורה מושתק ולהדליק מוסיקה ארוטית.

ושלטון שלישי, עקרוני יותר - היגיינה. אבל ניואנס זה נדון עם בן זוג, כך לא כל הגברים מעריצים גבירותיי מגולחות חלקות, שממנו לולאה סבון קוקוס. באשר היגיינה אינטימית, כביסה של מים חמים היא כל מה שצרכים הפות שלך. שום סבון, בלי בושם.

האם יש לך מין מעט וחושני, להתאחד ברמה העמוקה ביותר

"בואו נהיה מהר עכשיו, ואז יש לי סדרה בשעה 20:00" - לא, לא ושוב. הסדרה יכולה ולחכות, אבל אין ליטוף חושני. 

כדי באמת ליהנות מחבר, להרגיש חם, ריח, מתח של הגוף האהוב, אתה צריך להאט. זכור את הנוהג של סקס טנטרי - לא למהר, שקט, שלום. בנוסף, חיבה לא מתוחכמת לשפר ואת הקרבה חושני.מה תנוחות יכול לספק את מגע הגוף הגדול ביותר? לתפוס את הפופולרי ביותר: אם אתה חדש לגמרי משחקים סקסי, ולאחר מכן להשתמש kamasouter או להסתכל על החללים הציבוריים.

תגיד, משעמם? אני לא מסכים.כיום, על פי נתונים סטטיסטיים, כ 80% של ארצות הברית מתרגלי קיטור הם חושניים, unhurried, סקס. זה מאפשר לך ליהנות באופן מלא חבר, כדי לממש את הגוף ואת הפיזיולוגיה חבר של חבר, גם לקבל אורגזמות עמוקות לטווח ארוך. בכל מקום שבו נראה - כלי שירות מוצק.

נסה תנוחות עם מגע העור הגבוה ביותר

משרה מיסיונרית. רוכב חלק שוכב על גוף של שותף. עומד סקס. רוכב יושב על כיסא. שוכב על הצד. "בית". פו"ח "69". "נשיקה צרפתית". על הברכיים.

מה נותן מגע עור קרוב? מיזוג עם שותף ריקוד סקסי אחד, אתה מרגיש שזה לא רק בעצמך, כן ומחוץ. מגע הגוף מפעיל אזורים ארוגניים ומגביר את זרימת הדם. דירות דיסקרטיות בצפון

זרם הדם מעורר חיישני עור, מגיבים ברעד נעים על הגוף.

תחזוקה של גברים מאובטחים - עבודה פסיכולוגית קשה. מיליונרים של ישראל לא טרחו בפומבי להראות נשים וילדים. ביעילות לבחור אסקמנטל, אשר יהיה להדגיש את המיקום יהיה לאסוף חברה מצוינת.

זוגות מסוימים מצים כי מגע של גוף רטוב של בן זוג הופך להיות מדויק יותר מביא אורגזמה.

נשיקות נלהבות יחזקו את החיבור שלך

מי אמר כי נשיקות במהלך יחסי מין לא למקום? טיפשות, טוב, רק! נשיקות לא רק לעורר את האזורים הפעילים של הגוף שלך, אלא גם להדק קשר מיני בכל רמות שלה.

במהלך יחסי מין, אל תתחתני מנשק שותף בספוגים, מכסים נשיקות צוואר, גב, רגליים, ידיים, חזה. אם אתה רוצה, אתה יכול להביא את "קסם" שלך באזור Ingual. אל תתחתני כי החום של השפתיים ואת תחושת הנשימה על העור היא נהדרת. זה שווה להשתמש בזה.

ידיד של רגשותיו שלו במהלך יחסי מין

עבור שותף מאוד ביסודו לדעת מה אתה מרגיש במהלך סקס. לכן, אתה לא צריך לשחק בחורה unciscoverable ומפעם הזמן לשכב "על הגינות". ובכן, זה יהיה נחמד לשמוע בשבילך כי הידיים או ספוגים יוצרים פלאים.

בהחלט לקרוא אחד את השני על הרגשות שלו ואת הרצונות. במיוחד אם אחד מכם הוא אי נוחות או אפילו כאב. להציע אחד חדש ולא מרגיש כמו טיפש או מצחיק. היוזמה מעודדת, במיוחד בתוכנית אינטימית.

Просмотров: 73 | Добавил: terriemcnailmh | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar