23:22
13 צעדים לחוות הרצון העמוק והחשוב ביותר

האם יש לך כזה שאתה צריך לחוות תשוקה נלהבת לגבר? כאשר נצים רועדים, הפטמות דחוסים וכך לצוד לכתוב בו בנשיקה, אבל עדיף למלא את המיטה ולקבל מקסימום של הנאה? לֹא? ואז אתה מבולבל הרבה. אבל אתה עדיין יכול להדביק את החמצת, ואנחנו אגיד לי איך.

התוכן של המאמר

1 שלושה עשר צעדים לתשוקה

13 צעדים לתשוקה

אתה יכול להיות נלהב ומעוניין במין באמצעות המאמצים שלך. באופן טבעי, יש גבירותיי, אשר חזק יותר, כי הם מודאגים מכל הרגשות. כן, ועוד מדוד אתה יכול להגדיל את המיניות שלך ואת התשוקה במין. זה יעזור לקבל רגשות קלוריה יותר ולעשות חיים סקסיים יותר מרגש.

התבוננות בעבר, החושך המדוכא ופצעים של יחסי העבר

זהו הצעד הראשון שצריך לעשות את התוכנית לשחרור הרגשות שלך. בזמן שאתה מסובך בכדור של פחדים וחוויות, אתה לא מסוגל להרגיש לא רק את המיניות של האחר, ואת הגוף שלך.

למד ליצור איתו קשר, לסלוח טינה הישנה, ​​בחגיגה את השורש שלהם, אז אתה יכול לנוע הלאה ולגלות את עולם הרגשיות.

בעוד הנשמה שלך חיה אימה מדוכאת מן היחסים העבר, זה לא יכול לפתוח בפגישה חדש. לכן, הדברים יהיו חצי, פגומים, ורגשות בשמן שלהם, אפור.

למלא את הריקנות ולחזק את הערך שלך

לעתים קרובות, דברים עבור נשים להיות שיטה כדי למלא את הריקנות בבית במקלחת, אבל עם כל זה לא מבין שהם עצמם יהיו רק תחליף. עבור סקס טוב, אתה צריך להבין את עצמך ולקבל, וגם לחשוף את היכולות שלך. כל אחד מאיתנו יש כמה נכסים שאחרים לא הבעלים. למה לא להפוך אותם הראשי שלך?

להיות בעל ערך לעצמך, אז הערך שלך ילמד גברים. הם יהיו הזדמנות לסגור את החור בנשמה או לשרוד ערב אינסופי.

מתי יש לך אינטרסים ותחביבים, אתה עצמך להיות מרגש אחר. ובזכות האינטרסים שלו אתה יכול לפגוש אדם אהוב.

של מי הולך לתחביבים שלך וכמעט כל האחרים שיהיה יליד ומי יהיה סקרן במיטה.

מעריץ כל היום

אהבה, מרגיש לא זמני, ולא משתנה. זה לא הכרחי לזכור את זה רק בערב, אהבה צריכה להיות בחיים שלך ניכר. וזה לא רק תחושה כלפי האיש שלך, זה צריך להתפשט לכל העולם.

עמידות סובייטית וחסרון של מידע זרוע מסקנה שגויה כי ליווי הוא משהו כי הוא שערורייתי, כזה, אתה צריך לעבור על עובדה זו. רק לעתים נדירות שיש להם מידע כי שירותי ליווי בישראל אין לגמרי יחד עם זנות.

זה נראה חוצף? Niskolachko.

אהבה היא היכולת לראות את היופי של העולם, ומשמעות עצמה, ואת יחסיהם.הצג את עצמך אין זמן, לא קל. להראות את התשוקה שלך, בדאגה שאתה יכול להיות intresshensive או אפילו מגוחך. אבל זו האפשרות היחידה להיות חופשית.

ענייני אור רומנטית

לעתים קרובות אנחנו לא מבינים כי דווקא זה לא מספיק בשבילנו. אוהב את עצמך ואת הגוף שלך. זה, מה זה משהו שאתה יכול לעשות ולשנות אותו בכיוון הטוב ביותר. לדוגמה, לעשות ספורט או לעבור נהלים קוסמטיים, ומשהו אינו מסוגל להשתנות ללא התערבות קרדינלית.

עצור את כל זה להעריך ופשוט לוותר על הרגע, ואת הוורד לא מתאים, אבל איזה ריח נעים. ואת תחתונים תחרה בהחלט להתחיל את האיש שלך, טוב, ואת עצמה לעצמה אתה אוהב את זה אפילו יותר.

לכן, להוסיף רומנטיקה מעט בחיים שלך ואתה מרגיש איך העולם ישחק עם צבעים חדשים. ואחרי התשוקה שלך יהיה מדויק יותר.

להתאים את prelude

על המשמעות של הקדמה תילובן כל מה שלא עצלן מדי. אבל מעת לעת זה פשוט חסר זמן. אם הפסיון נראה כאן וברגע, למה לא לגלם את זה. אבל אם אין תשוקה קליט, לא להאריך מן משחק מקדים.

מותר לעצמך ולשותף שלנו הוא בדיקות לא משמעותיות, לתת לו חופש, לנסות לקרוא את כל המגע שלו. ואתה עדיין יכול לעזור לו, אם אתה אומר לי מראש מה הכי הכי הרבה.

לַחֲזוֹת

על חבר 'ה לעתים קרובות נמס כי הם מעריצים את העיניים, אבל אתה לא מקבל את השחקן מגולגל ויפה מן הרכניים החדשה. אלה קוביות חמוד או ריבה אטרקטיבית על הלחי. אבל בחיים הרבה בחורים יפים וחזקים. https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%92%d7%91%d7%a2%d7%aa%d7%99%d7%99%d7%9d/

נסו להבין כי בצורה של גבר אני אוהב ביותר בשבילך, למה אתה מקבל תודה חזקה. ועכשיו אתה יכול להתחיל למצוא את הסטנדרט שלך.

וגם אם הדברים עם כזה יפה לא יהיה שיתוף פעולה, אתה תמיד יכול לזוז על הגוף היפה שלו ולהשיג פריקה ללא עזרה של אחרים.

להתאהב שוב ושוב

שום דבר לא אוהב את הגברת כמו אהבה, במיוחד אם היא הדדית. תסרוקת חדשה, שמלה כלפי מעלה, כיכר בשמים יקרים, וכל זה רק כדי להיראות כמו אובייקט שנבחר. מסכים, גם אם אין לך סיכוי איתו, את transfigurations כבר הרבה.

ואם אתה מנסה בן הזוג שלך? אחרי הכל, זה כזה גירוי ליחסים משפחתיים. ואת התשוקה תסתובב עם הכוח האחרון, ואתה יכול להרגיש את עצמך הכי יפה וסקסי.

להרגיש את עצמך אסיר בחיבוק שלך

זהו מועצת המנהלים מתחום האהבה לעצמך.גבירותי מחולקים לשני סוגים: חלקם נחתכים על רומנטיקה ותמיד מנסים לגלם אותה, אחרים נראים מפוכחים ולא מבינים את כל זה tinsel. אם אתה מתייחס לקטגוריה השנייה, אתה בטח מעדיף כי האיכר נדחתה על ידי הכלים, ולא הביא לך ארוחת בוקר במיטה.אבל בהחלט בלי רומנטיקה משעמם, טוב, ואיפה לקחת תשוקה אם היא לגמרי מחוץ לזמן.

ובכן, אתה צריך? הארי שיש לך קודם אתה מרגיש את הכוח של החיבוקים שלנו. אתה יכול לטפל בעצמך, להגן ולהקצות, תוכלו להעריך את המיניות שלך אינספור פנטזיות. לשמוע את עצמך, ולאחר מכן להתחיל דברים חדשים.

לעשות מקום לא מסוכן בעצמך

רק שלך, ולא זול. פינה כל כך קטנה חייבת להיות בראש שלי בכל אדם, המקום שבו הוא יקר בשבילך ואיפה אתה יכול לגלם את כל החלומות שלך. כאשר אתה מוצא את עצמך בפינה כזו, אתה יכול להסתכל על העולם עם זהירות הקטנה ביותר, כלומר בהירים כדי להראות תשוקה סויה.

אל תעמיד פנים

נסה להיות אחד שאתה לא טיפש. זה רק מוביל את הזוועה כי תתגלה סגירה הדרגתית בפנים. איזו תשוקה אתה יכול לחפש במקרה זה? הכל על. הפסיון הוא רגש לא רצוי שאינו מציית לכללים ואינו סובל לאזיקים. תן לה על הרצון, להראות את מה שאתה יכול להיות, כי אתה אוהב את התחושה הזאת של חופש.

תהיה אמיץ

זכור איך חיים מדהימים ולנסות לקדם את ה 'בכיוון זה. אהבה תיתן לך תחושה של מלאות ואושר שאתה מביא את הבית שלך ולתת להם את יקירינו.ואז דברים סקסיים יהפוך צבעוני יותר, מרתק, מלא תשוקה. אם הגברת בטוחה בתוך עצמו ועושה את מה שהיא רואה מתאימה, מקיפה במהירות להתרגל לכך ולתפוס את הנורמה.

להראות את התשוקה שלך ללא overdoing. להגיש את אמון העולם בתוך עצמנו ואת הערכה עצמית גבוהה. בשביל זה אתה רק יותר כבוד, טוב, להוסיף אוהדים, ובאמצעם, כנראה יהיו אלה שאתה רוצה להראות את התשוקה שלנו.

יודע מה אתה צריך

בלי שזה לא מציאותי ללכת למטרה. הארי, מה חסר לך, ומה התוצאות שאתה רוצה להגיע: לקבל יותר הנאה במיטה, יש יותר אוהדים, להיות סקסי ביותר בצוות? לא משנה איזה ברעיונות שלך יכול להיות מיושם, הדבר העיקרי הוא לדעת באיזה כיוון לזוז.

-

על האפשרויות של אמונה לטיפול חשוכת מרפא לא בריא והזיז את ההרים יודעים הכל.

ליישם את החלומות שלך בישראל קל כאשר אתה אישה מסוגנן מרוסיה. ניתן לעבוד בישראל כיום בתחום הפנאי. גבירותי של מודל חיצוני לתת לבנות קריירה ליווי. עבור "תאריכים" עם גבר מישראל היום אתה יכול להרוויח חודש מ 5,500 $.

נצל נכס זה בעצמך, להאמין כוח לעמוד בפני כוח משיכתה משלך. אם אתה בטוח בהצלחה, הוא בהחלט יבוא. באופן טבעי, זה לא שווה לחכות, לשבת את הידיים, אבל כל המעשים שלך יהיה יעיל יותר אם אתה בטוח שאתה בטוח.

Просмотров: 145 | Добавил: terriemcnailmh | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar